Szablony formularzy

Utworzono: 2017-11-23
Ostatnia aktualizacja: 2023-02-08
Liczba odwiedzin posta: 3259

W Sugesterze masz możliwość tworzenia różnego typu formularzy, które będą zbierać dla Ciebie najważniejsze informacje.
Tworząc taki formularz, możesz zaprojektować go od początku do końca samodzielnie, używając Kreatora formularzy lub skorzystać z predefiniowanych szablonów.

W tym artykule znajdziesz:
  • jakie są dostępne szablony formularzy
  • jak zapisać formularz stworzony z szablonu
  • jak edytować formularz


Dostępne szablony

Do dyspozycji dajemy Ci kilka różnych szablonów, które znajdziesz, wchodząc w zakładkę Formularze z górnego menu, i klikając przycisk Dodaj. Możesz wybrać z dostępnych opcji:

szablon
 


Zapisywanie formularza

Jeśli chcesz skorzystać z jednego z szablonów, wystarczy kliknąć na wybraną miniaturę formularza. System przeniesie Cię do okna, gdzie będziesz mógł wpisać nazwę swojego nowego formularza i zapisać zmiany. Gotowe! Formularz został dodany do systemu. Teraz wystarczy już tylko osadzić go na Twojej stronie.

szablon


Edycja

W każdej chwili możesz dokonać edycji formularza, który stworzyłeś z szablonu. Ścieżka postępowania jest identyczna jak w przypadku samodzielnego tworzenia formularzy. Wystarczy wejść w zakładkę Formularze, wybrać z listy nazwę formularza, który chcesz zmienić i kliknąć przycisk Edytuj.

Zawsze też możesz dokonać bardziej zaawansowanych ustawień w Twoim formularzu. W tym celu skorzystaj z podpowiedzi Zaawansowana konfiguracja formularzy.

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz