Poznaj nowe funkcje: nowy podgląd kontaktu, wyszukiwarka w plikach, archiwizacja kampanii mailingowych

Utworzono: 2018-04-13
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 1142

Kolejny kwietniowy tydzień już za nami, a w Sugesterze znowu zmiany :) Sprawdźcie co nowego dodaliśmy i jak możecie wykorzystać nowe funkcje, by poprawić jeszcze bardziej swoją efektywność w pracy ;)
 

1. Oznaczenie wiadomości jako "nieprzeczytana" w otwartym mailu


Od dawna nas pytaliście kiedy pojawi się ta funkcja:) No i proszę! Od teraz możecie bez skrupułów wejść w wiadomość, przeczytać ją od deski do deski, a potem z górnej belki nad mailem wybrać opcję Oznacz jako nieprzeczytane. Wszystko po to by mail, na którego odpisanie chwilowo nie macie czasu, nie zniknął Wam w stosie odczytanych wiadomości. Dzięki tej opcji nie musicie już wracać do listy postów, zaznaczać checkbox przy poście i dopiero z dodatkowej belki wybierać, że wiadomość jest nieprzeczytana. Oczywiście w tym miejscu opcja będzie nadal dostępna, natomiast takie oznaczenie z pozycji otwartej wiadomości jest dużo wygodniejsze. Sprawdźcie sami!


nieprzeczytane

 

2. Nowy widok podglądu kontaktu


Ponieważ pól w kontaktach robi się coraz więcej, postanowiliśmy nieco zmienić ich wyświetlanie. Na pewno zauważycie różnicę - po rozwinięciu przy kontakcie na karcie klienta ikonki koła zębatego i kliknięciu Szczegóły, zobaczycie jego zupełnie nową odsłonę. Ostatnio w kontaktach sporo się działo - pojawiła się możliwość dodawania pól własnych oraz ustawianie statusu, dlatego postanowiliśmy to wszystko uporządkować. Nowy podgląd kontaktu posiada oczywiście możliwość edycji (na dole podglądu), z której zawsze możecie skorzystać, by uzupełnić kontakt o nowe dane.


Zrzut ekranu 2018 04 13 o 153. Możliwość filtrowania zadań bez przypisanego klienta


Nie zawsze jest tak, że każde zadanie, które zapisujecie w systemie odnosi się do konkretnego klienta. Czasem potrzebujecie zapisać zadanie dla siebie, by o czymś nie zapomnieć, albo zlecacie jakieś działanie koleżance czy koledze z teamu. Jeżeli w Waszych zadaniach zdarzają się te przypisane do klienta i te wewnątrzfirmowe, to dobrze byłoby te drugie móc wyszukać za pomocą jednego kliknięcia. I od teraz jest to już możliwe! Wystarczy, że w wyszukiwarce zadań w polu Klient zaznaczycie opcję -bez klienta-. I gotowe!

Zrzut ekranu 2018 04 13 o 16

 

4. Archiwizacja i paginacja kampanii mailingowych


Żeby nie pogubić się w kampaniach wysłanych i tych do wysłania wprowadziliśmy zarówno numerowanie stron, jak i możliwość zarchiwizowania historycznych kampanii mailingowych. Możecie przecież wysyłać automatyczne kampanie, które są odpalane np raz dziennie lub raz w tygodniu, ale możecie też wysłać jednorazową kampanię z zaproszeniem swoich klientów na targi branżowe, na których się wystawiacie. Taka jednorazowa kampania nie musi widnieć na liście aktualnych spraw, możecie ją teraz z łatwością przenieść do archiwum. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat nowej funkcji, przeczytajcie artykuł Archiwizowanie kampanii mailingowych.

 

5. Możliwość pobierania tagów po API


Dla wszystkich zainteresowanych integracją Sugestera z innymi aplikacjami po API - dodaliśmy do dokumentacji możliwość pobierania po API tagów. Opis dokumentacji znajdziecie, wchodząc na Waszym koncie w Sugesterze w Ustawienia>API. Natomiast więcej o samym API w artykule Sugester API.

 

6. "Opcje wyświetlania" dla kontaktów


Na pewno wiecie, że na liście klientów możecie dowolnie dostosować liczbę i kolejność wyświetlanych kolumn, w zależności od Waszych potrzeb. Jest to niezwykle wygodne, bo wchodząc na listę klientów macie dostęp do najważniejszych dla Was informacji. Od dziś w ten sam sposób możecie ustawiać wyświetlanie kolumn w Kontaktach. Jeśli wszystkie pola w Kontaktach to dla Was za dużo, możecie zaznaczyć tylko te, które mają dla Was największe znaczenie i w ten sposób skomponować własny wygląd swojej listy kontaktów. Więcej na temat nowej opcji w artykule Jak zmieniać kolejność wyświetlania i widoczność kolumn w kontaktach.


opcje
7. Wyszukiwarka w plikach


Na koniec informacja, która ucieszy wszystkich korzystających z plików w Sugesterze. Pojawiła się dawno wyczekiwana wyszukiwarka w plikach! Już nie musicie się główkować i przypominać sobie nazwy pliku lub folderu, w którym go umieściliście. Wystarczy, że wpiszecie frazę lub jej fragment w pole wyszukiwania, a system wyświetli Wam wszystkie pliki spełniające ten warunek. Niezwykle przydatna funkcja, szczególnie w przypadku posiadania stosu dokumentów :) Więcej na jej temat znajdziecie w artykule Wyszukiwarka w plikach.


W tym tygodniu to tyle. Przyznacie, że trochę się tego uzbierało, prawda? :) Odwiedźcie nas w następny piątek! Na pewno znajdziecie coś równie ciekawego do poczytania.


 


Powrót


Dodaj komentarz