Strona unsubscribe

Utworzono: 2019-05-17
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10
Liczba odwiedzin posta: 1040

Przy wysyłce mailingu z Sugestera do każdej kampanii system dokleja automatycznie link umożliwiający klientom wypisanie się z Twojej listy mailingowej. Wystarczy, że odbiorca Twojej wiadomości kliknie w link umieszczony w mailu, by przenieść się do strony, gdzie może zaznaczyć, jakich informacji nie chce od Ciebie więcej otrzymywać. 

Sugester umożliwia tworzenie wielu list kontaktowych, które będą widoczne na Twojej stronie unsubscribe. Dzięki temu dajesz swojemu klientowi wybór - może on zaznaczyć chęć wypisania ze wszystkich Twoich kampanii lub np. tylko z tej informującej o promocjach. Chętnie natomiast dowie się o Twoich nowych produktach czy rozbudowie systemu.

Zaznaczony checkbox przy kampanii oznacza zapisanie się na konkretną listę mailingową.  
Po potwierdzeniu przez klienta chęci wypisania się, zobaczysz jego adres email na liście unsubscribe w Sugesterze (więcej na ten temat w artykule Sprawdzanie listy unsubscribe)

Język strony unsubscribe zależy od wybranego języka listy kontaktowej. Jeśli więc wysyłasz mailing do zagranicznych klientów, zadbaj o to, by po kliknięciu w link unsubscribe zobaczyli stronę w odpowiednim języku.

Aby zmienić język strony, wystarczy wejść w zakładkę Emailing>Listy kontaktowe, wybrać listę, której ustawienia chcemy zmienić, kliknąć Edytuj>Więcej opcji i w polu Język wybrać odpowiednią opcję.

Obecnie mamy dostępne języki: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański

unsubsc

Zrzut ekranu 2019 05 17 o 14


 

Zarządzaj całą swoją firmą w jednej aplikacji. Wypróbuj Sugester przez 30 dni za darmo!

Rozpocznij darmowy okres testowy


Powrót


Dodaj komentarz