Poznaj nowe funkcje: rozszerzenie funkcji Zastępstwo, wyszukiwanie po nr fv na liście interesów i zmiany w VOIP

Utworzono: 2019-05-24
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-10

Liczba odwiedzin posta: 2346

Dzisiaj krótko, ale wiemy, że chcecie wiedzieć o wszystkim, co się u nas dzieje:)


1. Rozszerzenie funkcji "Zastępstwo/Urlop"


Mamy nadzieję, że za każdym razem kiedy planujesz wolne lub ktoś z Twoich pracowników jest nieobecny, korzystasz z tej funkcji. Dzięki temu gwarantujesz płynny przepływ informacji nawet podczas Twojej nieobecności, żadna ze spraw nie zalega, a klient jest zadowolony, że nie musi czekać na Twój powrót. Funkcja fajna, bo jeden checkbox wystarczy, by wszystkie maile z Twojej skrzynki były automatycznie przekierowywane do inboxu wybranego pracownika, który Cię zastępuje. Do tego doszły jeszcze zadania cykliczne - od teraz możesz też zdecydować czy chcesz, by zadaniami cyklicznymi, za które na codzień odpowiadasz, zajął się pracownik, który będzie cię zstępował. Tygodniowy raport, cykliczne sprawozdanie, spotkanie z działem marketingu - jeśli wiesz, że osoba, która Cię backupuje spokojnie poradzi sobie z tymi obowiązkami, warto przekierować do niej Twoje zadania cykliczne. 

Zajrzyj do artykułu Funkcja Zastępstwo/wakacje i dowiedz się jak aktywować tę opcję.

urlop
 


2. Dodatkowe opcje w module VOIP

Zmiany docenią na pewno wszyscy, którzy korzystają z VOIP w Sugesterze. Po pierwsze - dodaliśmy opcję kasowania wielu połączeń na raz z listy, o co często pytaliście. Wystarczy zaznaczyć checkboxy przy rekordach, które chcesz usunąć i kliknąć ikonkę kosza widoczną nad listą. Opcja jest dostępna tylko dla admina i właściciela konta, jednak jeśli chcesz dać swoim pracownikom więcej mocy, rozszerz ich uprawnienia, dodając dla nich nową rolę w systemie i zaznaczając w niej checkbox Usuwanie rozmów.

Drugą zmianą, jaką wprowadziliśmy jest nowy popup dla notatki do rozmowy, który powinien zachęcić wszystkich obsługujących połączenia w Twojej firmie do zostawiania krótkich zapisów z rozmowy. Notatka z najważniejszymi informacjami to ważny etap komunikacji, szczególnie jeśli dbasz o jakość obsługi w swojej firmie.


Zrzut ekranu 2019 05 24 o 14


3. Wyszukiwanie interesów po numerze faktury

I na koniec jeszcze krótko o nowym polu, jakie się pojawiło w wyszukiwarce na liście interesów. Dla wszystkich tych, którzy mają integrację z Fakturownią - można już filtrować interesy po numerze faktury przypisanej do tego interesu. Wystarczy wpisać cały numer lub jego fragment, by system wyświetlił listę wyników odpowiadającą warunkom wyszukiwania.


Więcej w artykule Wyszukiwanie interesu po numerze faktury


nr

Na dziś to tyle, do usłyszenia wkrótce:)Powrót


Dodaj komentarz