Nowości w Sugesterze - 11-18 września

Utworzono: 2016-09-16
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-14
Liczba odwiedzin posta: 1254

1. Changelog widget

W Sugesterze pojawiła się zupełnie nowa funkcja - zakładka, którą można dodać do strony lub aplikacji, aby w prosty sposób informować użytkowników o nowych funkcjach, zmianach regulaminowych czy świeżo opublikowanych treściach. Aktualizacje changeloga są automatycznie generowane na podstawie nowych wpisów do bazy wiedzy. Nie musisz tworzyć osobnych treści i pamiętać o kolejnej rzeczy do zrobienia - changelog jest zawsze aktualny. Dodanie widgetu Sugester Changelog do strony czy aplikacji jest tak proste jak to możliwe. Wystarczy, że skopiujesz ze swojego konta jedną linijkę kodu i wkleisz ją do źródła Twojej strony. Sugester Changelog możesz też dowolnie dostosować do swoich wymagań pisząc własny kod CSS. Więcej informacji o tej nowej funkcjonalności znajdziesz w naszej bazie wiedzy.

Sugester changelog widget

 

2. Licznik postów w wątku

Dodaliśmy do Sugestera wygodny licznik wiadomości w wątku - dzięki temu informacja o liczbie maili w danej konwersacji jest łatwiej dostępna.

Licznik maili w wątku

 

Zmieniliśmy również ikonę licznika maili w widoku inboksu:

Licznik maili w widoku inboksu

3. Lepszy pogdląd klienta w wątku

Zmieniliśmy widok poglądu danych klienta w wątku mailowym/zadaniu. Jest teraz nie tylko łatwiejszy w obsłudze, ale też dużo bardziej estetyczny:

Nowe podsumowanie klienta w wątku

 

4. Wyszukiwanie po fragmencie numeru w module VoIP

Poprawiliśmy funkcję wyszukiwania w module VoIP - od tej pory wyszukiwarka zwraca wyniki nie tylko, jeśli nasze zapytanie jest identyczne jak numer zapisany w bazie, ale również w wypadkach, kiedy nasze zapytanie jest fragmentem zapisanego numeru. Na przykład: od tej pory wpisanie w wyszukiwarkę liczb "456" wyświetli na liście wyników numer "123456789".

 

5. Zapisywanie kolejności kolumn w module CRM

Dodaliśmy do modułu CRM udogodnienie, które pozwoli na jeszcze wygodniejszą pracę z bazą danych klientów. Ułożenie kolumn można na stałe zapisać dla swojego konta lub dla wszystkich użytkowników. Dodaliśmy też możliwość szybkiego przywrócenia domyślnych ustawień.

Zapisywanie kolejności kolumn

 

6. Poprawka numeracji zadań

Wgraliśmy do systemu drobną poprawkę, która uspójni numerację zadań: od tej pory w numeracji uwzględniane są również zadania skasowane.Powrót


Dodaj komentarz