Nowości w systemie 3-9 kwietnia

Utworzono: 2017-04-07
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20
Liczba odwiedzin posta: 1382

Na pewno jesteście ciekawi co w tym tygodniu zmieniło się w Sugesterze. Sami zobaczcie!

1. Tworzenie faktury z kilkoma interesami

Jeśli jesteście zintegrowani z naszym drugim produktem - fakturownią, możecie szybko wystawić przy pomocy Sugestera fakturę, gdzie system zaczyta wszelkie informacje dotyczące interesu, na podstawie którego dokument zostanie stworzony. Do tej pory wystawianie faktury z interesu odbywało się 1:1, czyli z jednego interesu mogła być stworzona jedna faktura. Od teraz możecie już na jednej fakturze umieścić kilka pozycji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat integracji z fakturownią oraz wystawiania faktur z interesu, zajrzyjcie do naszych artykułów: Nabywca inni niż odbiorca oraz Integracja z fakturownią.

2. Przyciski Następny/Poprzedni na karcie klienta

Aby zaoszczędzić Wam czasu podczas przeglądania profilów klienta, dodaliśmy na karcie klienta strzałki Następny/Poprzedni. Dzięki nim jeszcze szybciej będziecie mogli przełączać się między klientami, niezależnie od tego czy chcecie poruszać się w obrębie całej bazy klientów, czy tylko tych spełniających określone warunki. Opis tej funkcji znajdziecie w artykule Przycisk Następny/Poprzedni na karcie klienta.
3. Zwiększone limity w imporcie

Zwiększyliśmy limity podczas importu danych do Sugestera. Obecnie limit jest do 40 GB.

4. Podgląd zadań na karcie klienta

Od teraz w łatwy sposób podejrzycie treść zadania, będąc na karcie klienta, bez potrzeby przechodzenia do jego widoku. Dzięki strzałce po lewej stronie przy zadaniu, będziecie mogli szybko zorientować się w zadaniach przypisanych do danego klienta. Taki podgląd zadania z pewnością dobrze znacie z inboxu.5. Dodawanie zakładek/ukrywanie pól na koncie

Dzięki zaawansowanej konfiguracji konta w planie Enterprise, dajemy Wam możliwość szerokiej modyfikacji ustawień. Przede wszystkim macie wpływ na to, jakie pola mają się wyświetlać, a jakie nie, na Waszym koncie lub dla poszczególnych uprawnień. Możecie też dodać nowe zakładki lub elementy. Dokładny opis dotyczący tego zagadnienia znajdziecie, przeglądając wpis Wewnętrzna konfiguracja.


Powrót


Komentarze

uka455021
kamil.skupien@q-c.com.pl
Dodajcie powiadomienia !! Żeby każdy przypisany do kontaktu użytkownik otrzymywał powiadomienia email o każdej operacji !

2017-04-17 13:32

Zgłoś naruszenie zasad

up.457661
p.skoczylas@iz53.pl
Ja bym prosił o przypomnienie,

np o telefonie za miesiac do klienta.

2017-04-20 17:49

Zgłoś naruszenie zasad

zuzanna
zuzanna
Odpowiedź główna (test)   Dziękujemy za sugestie. Sugester cały czas się rozwija, wprowadzamy nowe funkcje i ulepszamy juz istniejące. Możliwe, że w przyszłości wprowadzimy również powiadomienia. O wszystkich nowościach będziemy informować w naszych nowościach.

2017-04-27 09:33

Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz