Wyszukiwanie zaawansowane w inboxie

Utworzono: 2016-02-25
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-23
Liczba odwiedzin posta: 1167

Sugester pozwala usprawnić obsługę firmowej skrzynki mailowej. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce w kilka chwil odszukasz np. wiadomość, która cię interesuje, dowiesz się, kto jest odpowiedzialny za przydzielone zadania i jaki jest termin ich realizacji.Poniżej znajdziesz opis elementów, jakie możesz dostosować do wyszukiwania:


 

 1. Ikonka służąca do sortowania maili wg najnowszych.
 2. Ikonka służąca do sortowanie maili wg najważniejszych (w zależności od koloru gwiazdki przy wiadomości).
 3. Przypisana osoba: Okno pozwala na szeregowanie maili i zadań wg osób, które zostały przydzielone do konkretnego zadania czy też maila. Jeśli np. zostało ci zlecone odpisanie na kilka maili, po wybraniu swojego nazwiska, będziesz widział wszystkie przypisane do siebie wiadomości. Jeśli pole pozostanie puste, będziesz widział maile wszystkich użytkowników.
 4. Projekt: Jeśli praca Twojego zespołu jest podzielona na projekty, zaznaczając konkretny projekt w tym polu, jesteś w stanie przejrzeć wszystkie maile/zadania z nim związane.
 5. Klient: Dzięki tej opcji w łatwy sposób możesz znaleźć całą historię aktywności na tym kliencie np. historię wiadomości, przydzielone zadania czy błędy, z jakimi zmagał się dany klient.
 6. Typ: Wybierając jedną z opcji będziesz mógł zobaczyć całą historię aktywności wszystkich użytkowników.
 7. Utworzył: W tym polu możesz wybrać nazwisko osoby, która stworzyła mail/zadanie. Dzięki temu zobaczysz całą historię aktywności konkretnego użytkownika.
 8. Checkbox Tylko z gwiazdką: Zaznaczając tę opcję zobaczysz tylko maile z przydzielonym priorytetem (gwiazdki oznaczone kolorem).
 9. Checkbox Tylko prywatne: Ponieważ w Sugesterze widoczność maili może być ograniczona dla poszczególnych użtkowników (Skrzynka prywatna), zaznaczając opcję Tylko prywatna, będziesz widział tytuły wszystkich wiadomości o statusie: Prywatna, ale przejrzeć je możesz tylko jeśli jesteś właścicielem lub administratorem. Więcej informacji o prywatnej skrzynce mailowej znajdziesz tutaj: http://pomoc.sugester.pl/2022195-Prywatna-skrzynka-mailowa
 10. Zamknięte/otwarte: Każdy mail/zadanie, które zostało wykonane można oznaczyć jako rozwiązane i je zarchiwizować, żeby nie pojawiało się więcej w Inboxie. Pozostałe maile będą miały status: Otwarte, czyli będą widoczne w głównym oknie Inboxa. Zaznaczając jedną z opcji w tym polu, możesz wyświetlić konkretną grupę maili/zadań, które cię interesują.
 11. Status: Wszystkie wiadomości w Inboxie mają swoje statusy, w zależności od tego, na jakim etapie się znajdują. Jeśli chcesz sprawdzić ile jest np. nowoutworzonych zadań wystarczy, że wybierzesz odpowiedni status w tym polu.
 12. Sortuj po: w tym polu możesz wybrać daty ,wg których Sugester posegreguje wyświetlone wyniki
 13. Ilość zgłoszeń na stronie: Możesz wybrać ile wyników wyszukiwania pojawi się na ekranie
 14. Forum: Ta zakładka pozwoli Ci wyszukać wszystkie posty dodane na Forum i do twojej Bazy wiedzy, ponieważ każdy dodany post zapisuje się na skrzynce mailowej.
 15. Kategoria: To okno pozwoli Ci wyszukać wszystkie działania wg stworzonych przez Ciebie kategorii dotyczących zakładki Forum, Klienci i Projekty.
 16. - 20. Są to pola, w których można dookreślić datę i okres, z jakiego mają wyświetlać się wyniki wyszukiwania.

     
 


Powrót


Dodaj komentarz