Poznaj nowe funkcje: rozszerzone wyszukiwanie na liście szbalonów maili, nowe możliwości w zadanaich cyklicznych, zmiana statusu interesu bezpośrednio z listy

Utworzono: 2018-10-17
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-26

Liczba odwiedzin posta: 1238

W ostatnim czasie skupiliśmy się głównie na usprawnieniu kilku funkcji już istniejących w systemie. Zobaczcie jak te małe zmiany mogą zmienić Waszą pracę!


1. Większy wybór odstępów czasu przy generowaniu zadania cyklicznego


Zadania cykliczne w Sugesterze są nie od dziś, podobnie jak możliwość określania w jakim odstępie czasu mają się tworzyć. Jednak do tej pory zadania mogły się tworzyć regularnie w odstępie najkrócej dnia, następnie tygodnia, miesiąca itd. Ale ostatnio rozszerzyliśmy wybór odstępów czasu. Teraz zadanie może być generowane przez system nawet co 30 minut. Jeśli dla kogoś to zbyt często, zawsze może wybrać godzinę, 3 godziny itd :)

Wszystko na temat tego typu zadań znajdziecie w poście Zadania cykliczne. 

2. Rozszerzenie wyszukiwania na liście szablonów emaili


Wiemy jak przydatna jest wyszukiwarka na liście szablonów maili, gdy trzeba szybko znaleźć dany szablon. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy to wyszukiwanie. Od teraz możecie wyszukiwać szablon nie tylko po fragmencie tytułu danego szablonu, ale też i treści. Wystarczy wpisać dane słowo, a system wyświetli listę wszystkich szablonów, które w tytule lub treści zawierają ten fragment. Wyszukiwanie staje się jeszcze prostsze, czyż nie? :)

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat szablonów email i ich możliwości, zajrzyjcie do wpisu Szablony email.


3. Dodanie prostej wyszukiwarki pipeline w konfiguracji statusów interesów


Dla mniej wtajemniczonych - każdy interes może mieć swój status, a każdy status może być przypisany do określonego pipeline, dzięki któremu jesteśmy w stanie łatwiej monitorować różne kanały sprzedaży w naszej firmie i ich efekty. To co ostatnio zrobiliśmy to dodaliśmy w konfiguracji statusów interesów (Ustawienia>Ustawienia konta>Statusy>Statusy interesów) okienko wyszukiwarki, które umożliwi wam wyświetlanie listy statusów po konkretnym pipelinie. Powiedzmy, że chcemy zedytować statusy w pipeline "Sprzedaż bezpośrednia". Żeby nie przebijać się przez wszystkie statusy interesów wystarczy w okienku wyszukiwarki wybrać dany pipeline, w tym wypadku "Sprzedaż bezpośrednia", a system wyświetli tylko te statusy, które należą do tego pipeline. Pamiętajcie, że aby móc korzystać z tej wyszukiwarki, musicie na swoim koncie mieć stworzone pipeline :)

Dowiedzcie się więcej na temat pipeline z artykułu Pipeline i prognozowanie sprzedaży.4. Szybka zmiana statusu interesu z poziomu listy interesów


To na pewno duże ułatwienie. Zasada jest ta sama co na liście klientów - nie wchodząc w dany interes jesteście w stanie bezpośrednio z listy zmienić jego status, wystarczy kliknąć w nazwę statusu przy danym interesie i z listy wybrać odpowiedni kolejny etap, na który przechodzi nasz interes. Znaczna oszczędność czasu, nie sądzicie? :)
 


Powrót


Dodaj komentarz